آموزش بورس و اندیکاتورهای مفید و کاربردی بازار أتی سکه و نوسانگیری
کلیه فایل ها و نرم افزار های این فروشگاه صد در صد تست شده میباشند و در صورت هرگونه نارضایتی وجه کالا به حساب شما باز خواهد گشت

دانلود آخرین ورژن نرم افزار رپیدفرم Rapidform xor3

دانلود آخرین ورژن نرم افزار رپیدفرم Rapidform xor3

نرم افزار رپیدفرم Rapidform یکی از کامل ترین و بهترین نرم افزارهای پردازش ابرنقاط و مهندسی معکوس است. در قیاس با سایر نرم افزارهای پردازش ابر نقاط، رپیدفرم از نظر راحتی استفاده و جامعیت ابزارها و دستورات آن جایگاه ویژه ای در میان طراحان و مهندسان معکوس دارد. در حال حاضر این نرم افزار بطور گسترده ای در صنایع مختلف مانند خودرو سازی، صنایع نظامی، پزشکی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های دیگر این نرم افزار محیط ساده و دستورات بسیار مشابه به سالیدورکس Solidworks در حوزه طراحی پارت و سطح است بنابراین کاربران سالیدورکس خیلی سریع با این نرم افزار آشنا خواهند شد. با توجه به ضعف سالیدورکس در بخش طراحی معکوس و ابرنقاط، استفاده از این نرم افزار به کاربران سالیدورکس توصیه میشود.
امکان ایمپورت مختصات نقاط از بیشتر دستگاه های اندازه برداری مانند CMM ها و اسکنرهای سه بعدی نوری و لیزری به این نرم افزار وجود دارد.

فقط نسخه 64 بیتی در این پکیج موجود است

شرکت INUS Technology Inc. که در سال 1998 تاسیس شده، تهیه و توسعه یکی ازنرم افزارهای پیشرفته مهندسی معکوس را در سطح جهان برعهده دارد. 

نرم افزار RAPIDFORM محصول شرکت InUs ، یکی از معتبرترین و کاملترین نرم افزار های پردازش ابرنقاط (Point Cloud Processing)

است. در مقایسه با دیگر نرم افزارهای پردازش ابر نقاط، RAPIDFORM  از نظر سهولت استفاده و جامعیت ابزارهای آن جایگاه ویژه ای در میان استفاده کنندگان دارا است. در حال حاضر این نرم افزار به طور گسترده ای در صنایع مختلف از جمله صنایع نظامی، پزشکی، خودرو سازی و همچنین طراحی صنعتی و زمینه8 های آنتروپومتری مورد استفاده قرار می گیرد. RapidForm تنها نرم افزار پارامتریک و Feature Base Modeling  پردازش اطلاعات است.

 

امکان ورود نقاط از اکثر تجهیزات اندازه برداری اعم از  C.M.M ها ، اسکنرهای لیزری و نوری به این نرم افزار وجود دارد و می توان خروجی آنرا در تمامی نرم افزار های CAD/CAM استفاده کرد.

محیط های کاری و بخش های مختلف نرم افزار Rapidform XOR3 عبارتند از :

  1. Mesh : جهت ویرایش مدل های ابر نقاط .
  2. Region Group : جهت تقسیم بندی و جداسازی سطوح اصلی از سطوح فرعی مانند Fillet  ها و Chamfer ها  .
  3. Mesh Sketch : گرفتن کانتور و یا تهیه وایر فریم های دو بعدی  از مدل مش و بعد fit کردن Arc و Line  بر روی پروفیل ایجاد شده .
  4. Sketch : رسم پروفیلهای دو بعدی همانند دیگر نرم افزار های Cad.
  5. 3D Sketch : تهیه پروفیل های سه بعدی ار روی Mesh توسط فرمان ها و Option  های مختلف .
  6. Surface : شامل کلیه دستورات مربوط به سطح سازی که در بسیاری از نرم افزار های مهندسی وجود دارد.
  7. Part :  این محیط شامل کلیه دستورات ایجاد Solid  که در سایر نرم افزارهای دیگر وجود دارد می باشد. نکته پر اهمیت اینکه این نرم فزار دارای قابلیت انتقال پارامتریک فایل ایجاد شده به  نرم افزار های SolidWorks , Pro Engineering و Invertor را داراست.

 این شرکت با در اختیار داشتن نمایندگی شرکت Inus Technology و نرم افزارهای License دار Rapidform XOR و Rapidform XOV و Rapidform XOS و هم چنین تجربه عملی نیروها آماده ارائه خدمات مدل سازی کامپیوتری قطعات و طراحی قالب های صنعتی ( فلزی ، تزریق پلاستیک ، دایکاست ) و هم چنین عملیات مقایسه یابی (Inspection ) می باشد .


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 14,500 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
rapidform-xor-p1_394451_3419.zip449.7 MB
rapidform-xor-p4_394451_4474.zip450 MB
rapidform-xor-p3_394451_6875.zip450 MB
rapidform-xor-p2_394451_7004.zip449.8 MB
rapidform-xor-p5_394451_6106.zip432 MB
Crack_rapidformxor3_SP1_X64_394451_6147.zip1.8 MB

دانلود نرم افزار دفورم ورژن 11 STFC DEFORM 3D V11

دانلود نرم افزار دفورم ورژن 11 STFC DEFORM 3D V11 بالاخره بعد از مدتها ورژن جدید این نرم افزار المان محدود محبوب منشر شد. نرم افزار دیفرم SFTC Deform-3D V11.0.1 که بر مبنای روش المان محدود است برای شبیه سازی فرایندهای شکل دهی فلزات به کار می رود. این نرم افزار همانند سایر نرم افزارهای المان محدود FEM مانند ABAQUS, ANSYS, LS-Dyna است با این تفاوت که محیطی بسیار ساده دارد و متناسب برای شبیه سازی فرایندهای خاصی همانند فورج، اکستروژن، رولفرمینگ، ماشی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

دانلود مدل دریل در سالید ورکس Drill 3d model for solidworks

دانلود مدل دریل در سالید ورکس Drill 3d model for solidworks مدل سه بعدی سالید ورک برای دریل- پکیج شامل مدل اسمبلی، رندر و به صورت کد باز می باشد. ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,900 تومان

دانلود آموزش نرم افزار SurfaceWorks4-master و نرم افزار Surface work

دانلود آموزش نرم افزار SurfaceWorks4-master و نرم افزار Surface work نرم افزار SurfaceWorks نرم افزاری کاربردی جهت ترسیم انواع سطوح مختلف و ارتباط دادن آنها به یکدیگر است این نرم افزار با میحطی کار بر پسند نسبت سایر نرم افزار های هم کلاس خود، کار را برای کاربر بسیار ساده می نماید. در این مجموعه ورژن 8 این نرم افزار به همراه فایل آموزشی در اختیار شما گذاشته شده است. ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,500 تومان

دانلود مدل سه بعدی پره Propeller 3d Model

دانلود مدل سه بعدی پره Propeller 3d Model نقشه و مدل سه بعدی پره در این مدل نحوه ترسیم قوس و خم در سالید ورک شامل فایل Drawing و خم ارائه شده است. ...

توضیحات بیشتر - دانلود 800 تومان